Logo
Loading

Novinky

28/05/2024

Liboost® - Posilovač libida

Liboost® je extrakt z damiany (Turnera diffusa) standardizovaný na ≥1,5 % bioflavonoidů pomocí HPLC a na soubor 3 biomolekul, které souvisí s vlastnostmi zvyšujícími sexuální apetit*.
Extrakty z Damiany patří k nejvíce falšovaným složkám, typicky obohacené o další extrakty. Liboost® standardizace zajišťuje homogenitu extraktu a zabraňuje falšování.

Listy rostliny damiana se používaly v tradiční medicíně již od starých Mayů jako afrodiziakum a k posílení a stimulaci sexuálních funkcí. Vědecké důkazy podporují tato tvrzení o čistém a značkovém extraktu damiany Liboost® v nízké dávce 300 mg denně. 

Jak to funguje u mužů?

Liboost® hlavní mechanismy účinku pro muže:

Uvolňování oxidu dusnatého (NO): Liboost® může zvýšit uvolňování NO v endoteliální tkáni, čímž podporuje vazodilataci*.

Inhibice aktivity PDE-5: Liboost® může inhibovat enzymový klíč k degradaci cGMP, který indukuje relaxaci hladkého svalstva, což vede k erekci penisu*.

Rovnováha hladin testosteronu: Liboost® může inhibovat degradaci testosteronu a udržovat jeho hladiny pro adekvátní erektilní funkci*.

Jak to funguje u žen?

U ženské sexuální dysfunkce je uvolňování NO ve vaginálním hladkém svalu změněno.
Mechanismy účinku u žen jsou:

Uvolňování oxidu dusnatého (NO): Liboost® zvyšuje uvolňování NO a podporuje normální chování první fáze ženské sexuální funkce*.

Inhibice aktivity PDE-5: Liboost® může inhibovat enzymový klíč k degradaci cGMP, který indukuje relaxaci hladkého svalstva, což vede k relaxaci hladkého svalstva pochvy*.

Zvyšuje hladinu testosteronu: Liboost® může inhibovat degradaci testosteronu a udržovat jeho hladinu pro adekvátní sexuální touhu*.

Proč Liboost? 

• První přírodní extrakt pro unisex sexuální výkon.

• Pravý extrakt z damiany (Turnera diffusa)

Standardizováno na ≥1,5 % celkových bioflavonoidů s prokázanými prospěšnými vlastnostmi* pomocí HPLC.

• Nejnižší denní dávka: 300 mg/den.

• Podle spotřebitelské studie by si Liboost® zakoupilo nebo doporučilo přibližně 80 % účastníků.

• Vyrobeno ve Španělsku

Mimořádná kontrola kvality prokazující nepřítomnost falšovacích přísad.

Liboost® podporuje sexuální touhu a libido a sexuální vzrušení a relaxaci bez nežádoucích vedlejších účinků a lékových interakcí. Tento značkový ve vodě rozpustný rostlinný extrakt je bez GMO a neozářený.

Každá šarže prochází náročnými testy kontroly kvality, aby byla zajištěna homogenita a čistota. 
Liboost® je vhodný pro použití v kapslích a měkkých gelech i v několika dalších aplikačních formách, jako jsou sirupy, ampule a receptury „připravené k pití“ a „připravené k smíchání“.

Liboost® od Pharmactive Biotech Products, S.L. je distribuován společností Faravelli sro v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Více info žádejte na info@faravelli.cz

 

 

 

*references: https://pharmactive.eu/liboost-all-natural-support-for-the-sexual-health-of-men-and-women/

 

 

Kategorie

N/D

TagsChcete být včas informován o novinkách?
Zažádejte o jejich zasílánízažádáním o naše novinky souhlasíte s naší politiou ochrany dat