Logo
Loading

Novinky

26/11/2022

Uvidíme se na FiEurope!

Už jsme tady, brzy se všichni sejdeme v krásné Paříži na nepřehlédnutelném rande s FiEurope! Budeme na vás čekat na stánku 71D52 společnosti Faravelli od 6. do 8. prosince.
Existuje mnoho důvodů, proč nás navštívit.
Především v Paříži oficiálně oznámíme naši přítomnost na francouzském území, kde působíme již dlouhou dobu, ale které se nyní stává skutečností s vlastní identitou.
A samozřejmě představíme naše vynikající suroviny a přísady pro potravinářský a nutraceutický průmysl.
Velkou novinkou jsou jistě ingredience navržené australskou společností Natural Innovations Group, se kterou FARAVELLI začalo spolupracovat na mezinárodní úrovni: jsme totiž jejím distributorem nejen ve Spojených státech, kde to všechno začalo, ale také ve Španělsku, Itálii, Německu, České republice, na Slovensku a v Maďarsku.
V neposlední řadě nesmíme zapomenout na funkční systémy FARA, které vyrábíme.

Novinek je tedy opravdu hodně a myslíme si, že stojí za to se k nám přijít podívat: nenechte si ujít příležitost objevit řadu skvělých surovin, které vám pomohou dosáhnout dokonalého složení, které zvýší velkou spokojenost vašich zákazníků.

Pokud jste tak ještě neučinili, zaregistrujte se zde. A pokud si chcete domluvit schůzku, kontaktujte nás: info@faravelli.cz

 

 

 

Kategorie

N/D

TagsChcete být včas informován o novinkách?
Zažádejte o jejich zasílánízažádáním o naše novinky souhlasíte s naší politiou ochrany dat